obraz_2022-10-14_205000630

SOLVERA Gaweł Technology S.A. sponsorem Sokoła

Witamy na pokładzie nowego partnera Sokoła, który zdecydował się wejść we współpracę z naszą drużyną. Cieszymy się, że nowi gracze są z nami i wspierają łańcucką koszykówkę. 𝗗𝘇𝗶𝗲̨𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆

 Solvera Gaweł Technology S.A. to innowacyjna, polska firma, założona w 1983 roku przez Pana Wiesława Gawła. Jako rodzinna firma o wieloletniej tradycji od początku swojej działalności przywiązuje uwagę do profesjonalizmu i produkcji wysokiej jakości komponentów.

 Specjalizuje się w produkcji elementów złącznych takich jak wkręty do drewna, do metalu, do plastiku, wkręty samogwintujące, śruby, nity, kołki, gwoździowkręty w zakresie średnic 2,5 do 10 mm wykonanych zarówno ze stali węglowej (z szeroką gamą dostępnych powłok) jak i nierdzewnej. Zdecydowaną większość oferty stanowią niestandardowe wyroby oparte o specjalne wymagania naszych klientów.

 Produkuje miesięcznie około 250 milionów szt i zaopatruje już ponad setkę firm m.in. z branż AGD, elektronicznej, motoryzacyjnej, budowlanej i meblowej zlokalizowane na całym świecie (jest widoczna m.in. na rynkach rynku amerykańskim, chińskim, meksykańskim oraz brazylijskim).

 Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który nieustannie powiększa i unowocześnia, aby nadal umacniać pozycję wśród producentów śrub. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, wchodzi w nowe obszary działalności takie jak produkcja elementów wykrawanych i przetłaczanych, produkcja elementów zgrzewanych, w niedalekiej przyszłości planowana jest produkcja części plastikowych i sprężyn.

 Posiada własne Centrum Badawczo Rozwojowe wraz z akredytowanym Laboratorium, co wyróżnia ją spośród konkurencji. Uzyskała wszelkie niezbędne certyfikaty oraz potwierdzenia zgodności z normami produkcyjnymi świadczące o wysokiej klasie oferowanych produktów.

Możliwość komentowania została wyłączona.