351371828_1337082830540462_3342060124157671746_n

Prasówka – 12/06/2023

 

„(…)W podkarpackim mieście na sportowy wynik nie narzeka chyba nikt. Sokół zakończył rundę zasadniczą na bezpiecznym 12. miejscu z bilansem 11-19. Ba, w pewnym momencie beniaminek radził sobie tak dobrze, że niektórzy wróżyli mu obecność w play-offach. Co prawda czołowa ósemka okazała się niespełnionym marzeniem, ale… kto przed startem sezonu powiedziałby, że Sokół jako jedyny w lidze dwukrotnie pokona Śląsk Wrocław? A jednak! (…)”

Piotr Janczarczyk

LINK DO CAŁEGO MATERIAŁU – Logo Sokoła zmienione, ale trener ten sam

„(…)Ekstraklasowy beniaminek już w czwartkowy poranek zapowiadał, że kilka godzin później pochwali się kibicom nowymi informacjami. Pierwsza dotyczy właśnie logotypu. Jest nowszy, świeższy… W naszej opinii – naprawdę ładny! (…)”

Piotr Janczarczyk

LINK DO CAŁEGO MATERIAŁU – Sokół ma nowe logo. I to jakie ładne!

 

 

„(…)Prace nad systemem usprawniającym komunikację na linii sędziowie-gracze, Marcin Inglot rozpoczął już dziesięć lat temu. W wielkim skrócie: gwizdek oprócz sygnały dźwiękowego uruchamia również panele świetlne rozmieszczone wokół boiska, dzięki czemu komunikat sędziego staje się klarowny dla wszystkich osób przebywających na parkiecie.(…)”

LINK DO CAŁEGO MATERIAŁU – Bracia Inglot: Gwizdkiem w mur

 

 

” (…) Tak, jestem cały czas w kontakcie z prezesem, może nie kontraktujemy na razie zawodników w tempie nie wiadomo jakim natomiast pamiętajmy, że sezon jeszcze trwa. Nie wymagajmy więc jakichś cudów – część zawodników patrzy, co się będzie działo, część wyjechała na wakacje i postanowiła sobie dać czas. My na razie jesteśmy na etapie organizowania budżetu drużyny Sokół Łańcut na sezon 2023/2024.(…) ”
autor tekstu: Michał Czajka

LINK DO CAŁEGO MATERIAŁU – Energa Basket Liga. Trener Rawlplug Sokoła Łańcut Marek Łukomski: Moja umowa obowiązuje w ekstraklasie

 

Możliwość komentowania została wyłączona.