LEE MOORE PRZENOSI SWOJE TALENTY DO ANWILU

𝗟𝗘𝗘 𝗠𝗢𝗢𝗥𝗘 PRZENOSI SIĘ DO ANWILU

W dniu dzisiejszym na prośbę Lee Moore’a zarząd podpisał umowę rozwiązania kontraktu z zawodnikiem amerykańskim.

Ambicją zawodnika jest gra o najwyższe cele w lidze i nie do końca widzi się w walce o utrzymanie, choć od samego początku jasnym celem naszej drużyny jest właśnie walka o pozostanie w lidze. Klub nie chce stać na drodze rozwoju kariery zawodnika, w związku z tym zarząd postanowił pozytywnie zareagować na prośbę gracza, choć wiemy jaką wartość sportową wnosił w naszą drużynę.

𝗝𝗲𝗱𝗻𝗼𝗰𝘇𝗲𝘀́𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗮𝗿𝘇𝗮̨𝗱 𝗸𝗹𝘂𝗯𝘆 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝘂𝗷𝗲, 𝘇̇𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝘄 𝘁𝗿𝗮𝗸𝗰𝗶𝗲 𝗿𝗼𝘇𝗺𝗼́𝘄 𝘇 𝗱𝘄𝗼𝗺𝗮 𝘇𝗮𝘄𝗼𝗱𝗻𝗶𝗸𝗮𝗺𝗶, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝘇𝘆 𝗺𝗶𝗲𝗹𝗶𝗯𝘆 𝘄𝘇𝗺𝗼𝗰𝗻𝗶𝗰́ 𝗻𝗮𝘀𝘇 𝘇𝗲𝘀𝗽𝗼́ł 𝘄 𝗻𝗮𝗷𝗯𝗹𝗶𝘇̇𝘀𝘇𝘆𝗺 𝗺𝗼𝘇̇𝗹𝗶𝘄𝘆𝗺 𝗰𝘇𝗮𝘀𝗶𝗲

Dziękujemy serdecznie za grę w naszej drużynie. To była wielka przyjemność poznać tak klasowego gracza. Wierzymy, że osiągniesz swój cel i Twoja kariera będzie rozwijać się w takim kierunku, jaki sobie zaplanowałeś.

Good Luck Lee!

Leave A Comment

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.