fdfdvxcvx

KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ ULUBIONY SOKÓŁ”

Sokół Łańcut sp. z.o.o zaprasza wszystkie dzieci do lat 14, do stworzenia pracy plastycznej, której tematem przewodnim będzie ekstraklasowa drużyna Rawlplug Sokół Łańcut, zawodnicy lub trenerzy!Praca może być wykonana dowolną techniką , ale musi zawierać barwy klubowe, logo , trenerów  lub zawodników . 

Konkurs organizowany będzie w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do lat 8 oraz dzieci w wieku 9-14. 

𝗧𝗲𝗿𝗺𝗶𝗻 składania prac: 𝟰.𝟬𝟭.𝟮𝟬𝟮𝟯. 
𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 składania prac: sekretariat MOSiR oraz codziennie podczas wieczornego treningu w biurze Sokoła na hali MOSiR w godzinach 17:30 – 19:00 . 

Prace będą oceniane przez powołaną komisję konkursową, której skład podamy w kolejnym poście.  

𝗡𝗮𝗴𝗿𝗼𝗱𝘆: 6 autorów zwycięskich prac weźmie udział w prezentacji zawodników podczas jednego z domowych meczy Sokoła 2023 r. i wyprowadzi naszych zawodników na boisko. Każdy z uczestników konkursu otrzyma gadżety drużyny wraz z autografami wszystkich zawodników i nagrody niespodzianki. Wybrane prace zostaną użyte jako grafika na biletach wstępu na mecze drużyny Rawlplug Sokół Łańcut. Wszyscy Laureaci sokolego konkursu wraz z opiekunami wstęp na dany mecz będą mieć darmowy. Każda praca powinna zawierać krótki opis, imię i nazwisko autora, wiek, telefon kontaktowy oraz szkołę, do której uczęszcza. 

𝗭𝘆𝗰𝘇𝘆𝗺𝘆 𝗪𝗮𝗺 𝗼𝘄𝗼𝗰𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗶 𝗸𝗿𝗲𝗮𝘁𝘆𝘄𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗰𝗵𝘄𝗶𝗹 𝘄 𝗰𝘇𝗮𝘀𝗶𝗲 𝘁𝘄𝗼𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗽𝗿𝗮𝗰 𝗽𝗹𝗮𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝘆𝗰𝗵!
 Czekamy na Wasze Zgłoszenia! Trzymamy kciuki Młode Sokoły

fdfdvxcvx

Możliwość komentowania została wyłączona.