gtfghfggn

Pierwsze koty za płoty

 𝗗𝗿𝗼𝗱𝘇𝘆 𝗸𝗶𝗯𝗶𝗰𝗲 Niewielu wierzyło w to, że Łańcut poradzi sobie organizacyjnie, socjalnie, kadrowo i że w ogóle przystąpimy do rozgrywek. Były głosy, że to wszystko rozpadnie się w drobny mak a marzenia o ekstraklasie odejdą w zapomnienie. 𝗢𝘁𝗼́𝘇̇ 𝗻𝗶𝗲, 𝘇𝗿𝗼𝗯𝗶𝗹𝗶𝘀́𝗺𝘆 𝘁𝗼, 𝗽𝗼𝗸𝗮𝘇𝗮𝗹𝗶𝘀́𝗺𝘆, 𝘇̇𝗲 𝗽𝗼𝘁𝗿𝗮𝗳𝗶𝗺𝘆 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗴𝗼𝘁𝗼𝘄𝗮𝗰́ 𝗻𝗮𝘀𝘇 𝗸𝗹𝘂𝗯, 𝗵𝗮𝗹𝗲̨, 𝘇𝗮𝗽𝗹𝗲𝗰𝘇𝗲 𝗶 𝗰𝗮ł𝗮̨ 𝗼𝘁𝗼𝗰𝘇𝗸𝗲̨ 𝗺𝗲𝗰𝘇𝗼𝘄𝗮̨ 𝗻𝗮 𝘁𝘆𝗹𝗲, 𝗮𝗯𝘆 𝘀𝗽𝗲ł𝗻𝗶𝗰́ 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗶𝗲 𝘄𝘆𝗺𝗼𝗴𝗶 𝗹𝗶𝗴𝗶 𝗶 𝘇𝗮 𝘁𝗼 𝗱𝘇𝗶𝗲̨𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝘇 całego 𝘀𝗲𝗿𝗰𝗮 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗶𝗺 𝗶 𝗸𝗮𝘇̇𝗱𝗲𝗺𝘂 𝘇 𝗼𝘀𝗼𝗯𝗻𝗮. 𝗭𝗮 𝘄𝗶𝗲𝗹𝗸𝗶𝗲 𝘀𝗲𝗿𝗰𝗮, 𝗼𝗳𝗶𝗮𝗿𝗻𝗼𝘀́𝗰́, 𝗰𝘇𝗮𝘀 𝗶 𝘇𝗮𝗮𝗻𝗴𝗮𝘇̇𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲, 𝗮 𝗶𝗹𝗲 𝘁𝗲𝗴𝗼 𝗯𝘆ł𝗼, 𝘁𝗼 𝘄𝗶𝗲𝗺𝘆 𝘁𝘆𝗹𝗸𝗼 𝗺𝘆. 𝗭𝗱𝗮𝗷𝗲𝗺𝘆 𝘀𝗼𝗯𝗶𝗲 𝘀𝗽𝗿𝗮𝘄𝗲̨ 𝗿𝗼́𝘄𝗻𝗶𝗲𝘇̇, 𝘇̇𝗲 𝘇𝗮𝘄𝘀𝘇𝗲 𝗺𝗼𝘇̇𝗻𝗮 𝘇𝗿𝗼𝗯𝗶𝗰́ 𝗰𝗼𝘀́ 𝗹𝗲𝗽𝗶𝗲𝗷 𝗶 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗴𝗼 𝗯𝗲̨𝗱𝘇𝗶𝗲𝗺𝘆 𝗱𝗮̨𝘇̇𝘆𝗰́.

 𝗦𝗽𝗼𝗻𝘀𝗼𝗿𝘇𝘆: Dziękujemy sponsorom, bez których nasze marzenia nie stałyby się rzeczywistością. Nie sposób wymienić tu wszystkich, choć sukcesywnie będziemy przedstawiać Wam naszych darczyńców, ale Miasto Łańcut i firmie Rawlplug dziękujemy w pierwszej kolejności. 𝗗𝘇𝗶𝗲̨𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝘇𝗮 𝘇𝗮𝘂𝗳𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗶 𝘇𝗿𝗼𝗯𝗶𝗺𝘆 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗼 𝗯𝘆 𝗴𝗼 𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗮𝘄𝗶𝗲𝘀́𝗰́.

𝗗𝗿𝘂𝘇̇𝘆𝗻𝗮: Serce do walki, sporo debiutanckiej tremy i obaw przed ogromnym wyzwaniem sportowym. My możemy sobie tylko wyobrazić co Ci chłopcy czuli i jaka presja na nich ciążyła. Sztab zrobił wszystko, aby przygotować drużynę najlepiej jak to możliwe i tego nikt Wam panowie nie odbierze.My wiemy ile godzin spędzacie codziennie na treningach, analizach wideo, skautingu, przygotowaniach motorycznych oraz na odnowie biologicznej i fizjoterapii, aby wypaść jak najlepiej. 𝗦𝘇𝗮𝗰𝘂𝗻𝗲𝗸.

 𝗢𝘁𝗼𝗰𝘇𝗸𝗮 𝗺𝗲𝗰𝘇𝗼𝘄𝗮: Wielkie przedsięwzięcie dla wielu działaczy. Ogromny stres dla wszystkich, by zadowolić jak największą rzeszę kibiców, począwszy od sprzedaży biletów on-line, przez oprawę muzyczną jednego z najbardziej doświadczonych DJ-ów w światku koszykarskim w Polsce, przez maskotkę, cheerleaderki, kącik zabaw dla najmłodszych a w przyszłości będzie tego jeszcze więcej i więcej i to możemy Wam obiecać już dziś.

 𝗧𝗿𝗮𝗻𝘀𝗺𝗶𝘀𝗷𝗲 𝗧𝗩: Kochani, zmierzyliśmy się z ogromnym wyzwaniem jakim są transmisje telewizyjne w otwartych kanałach Polsatu. Szereg wymagań, wytycznych, dostosowania reklam, band reklamowych, banerów, spotów reklamowych, usytuowania stanowisk, mediów i wiele, wiele innych wymogów, które dzień po dniu wdrażaliśmy w życie udało się dopiąć na poziomie wymaganym. Z taką organizacją Sokół nie mierzył się nigdy dotąd…

𝗞𝗶𝗯𝗶𝗰𝗲: Kochani to co pokazaliście na meczu, tak licznie i szczelnie wypełniając naszą halę, pokazało, jak bardzo zależy Wam na tej drużynie, a nam pokazało, że warto to robić mimo wielu chwil zwątpienia.
My czytamy Wasze posty, sugestie, krytykę i pochwały. Z każdym zdaniem się liczymy i każdy pomysł jest dla nas drogowskazem. 𝗗𝘇𝗶𝗲̨𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝗪𝗮𝗺, 𝘇̇𝗲 𝗯𝘆𝗹𝗶𝘀́𝗰𝗶𝗲 𝗶 𝗷𝗲𝘀𝘁𝗲𝘀́𝗰𝗶𝗲 𝘇 𝗻𝗮𝗺𝗶. 𝗧𝗮𝗸 𝗷𝗮𝗸 𝗪𝘆 𝘀́𝗽𝗶𝗲𝘄𝗮𝗰𝗶𝗲” 𝗷𝗲𝘀𝘁𝗲𝘀́𝗺𝘆 𝘁𝘂 𝗱𝗹𝗮 𝘄𝗮𝘀” 𝘁𝗮𝗸 𝗺𝘆 𝘄𝗶𝗲𝗺𝘆, 𝘇̇𝗲 𝗯𝗲𝘇 𝗪𝗮𝘀 𝗸𝗹𝘂𝗯 𝗻𝗶𝗲 𝗶𝘀𝘁𝗻𝗶𝗲𝗷𝗲.

 𝗦𝗽𝗼𝗿𝘁: Kochani… My doskonale wiemy, w jakim miejscu jesteśmy i cieszymy się, że wielu z Was też. Pamiętajmy o co Sokoły walczą w tym sezonie i jakim potencjałem dysponują. Nikt nigdy nie zarzuci nam charakteru i woli walki do ostatnich minut, co pokazaliśmy w debiucie odrabiając w czwartej kwarcie większość strat. 𝗧𝗲𝗻 𝘀𝗲𝘇𝗼𝗻 𝗶 𝗰𝗲𝗹 𝗷𝗮𝗸𝗶 𝘀𝘁𝗮𝘄𝗶𝗮𝗺𝘆 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱 𝗱𝗿𝘂𝘇̇𝘆𝗻𝗮̨ 𝘁𝗼 𝘂𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘄 𝗲𝗹𝗶𝗰𝗶𝗲, 𝗮𝗹𝗲 𝗼 𝗸𝗮𝘇̇𝗱𝗲 𝗰𝗵𝗼𝗰́𝗯𝘆 𝗽𝗼𝗷𝗲𝗱𝘆𝗻𝗰𝘇𝗲 𝘇𝘄𝘆𝗰𝗶𝗲̨𝘀𝘁𝘄𝗮 𝗯𝗲̨𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗯𝗮𝗿𝗱𝘇𝗼 𝗰𝗶𝗲̨𝘇̇𝗸𝗼 𝗶 𝗱𝗼𝗯𝗿𝘇𝗲 𝗼 𝘁𝘆𝗺 𝘄𝗶𝗲𝗺𝘆. Terminarz nas nie rozpieszcza po bardzo mocnej Legi do Łańcuta przyjedzie równie mocny Anwil, ogromne marki, można powiedzieć firmy, którym musi przeciwstawić się nasz łańcucki Sokół…

𝗣𝗼𝗱𝘀𝘂𝗺𝗼𝘄𝘂𝗷𝗮̨𝗰: My jako klub jeszcze raz dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna. To nasz wspólny sukces, owoc pracy wielu osób i jeszcze raz możemy powiedzieć ” Udało Się”. Ciągle się uczymy, ciągle zbieramy doświadczenia i będziemy starać się być w tym lepsi. 𝗗𝘇𝗶𝗲̨𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆.

Możliwość komentowania została wyłączona.