DSC_6423

SOKOLIM OKIEM NA MECZ: W SŁUPSKU PO DRUGĄ WYGRANĄ Z CZARNYMI

Po ostatniej porażce na własnym terenie z Dzikami Warszawa, Muszynianka Domelo Sokół Łańcut pragnie zrewanżować swoim kibicom odniesione porażki. Czarni Słupsk stracili ważne ogniwo swojego składu, lecz ciągle będą faworytem tego starcia. Mimo to gracze Marka Łukomskiego jadą przygotowani do walki.

DSC_7218 (1)

SOKOLIM OKIEM NA MECZ: Z ZASTALEM O 4 PUNKTY

Muszynianka Domelo Sokół Łańcut wyruszyła w drogę do Zielonej Góry, gdzie zmierzą się z Zastalem. Bez wątpienia będzie to spotkanie o 4 punkty, natomiast po kolejnych wzmocnieniach Sokół jedzie z bojowym nastawieniem do walki.

DSC_7044

SOKOLIM OKIEM PO MECZU: FALSTART I BEZ HAPPY ENDU

Muszynianka Domelo Sokół Łańcut nie był w stanie przeciwstawić się swojemu rywalowi z Lublina, przegrywając w domowym starciu 78:88. Gra w pełnym składzie nie trwała długo, ponieważ Tyler Cheese po raz kolejny opuścił parkiet z urazem.

DSC_4180_wynik

SOKOLIM OKIEM PO MECZU: FENOMENALNY NWAMU, JEDNAK ANWIL ZA MOCNY

Niestety Muszynianka Domelo Sokół Łańcut nie podołał wyzwaniu we Włocławku. Po słabym starcie nie udało się wrócić do gry i to Anwil zwyciężył 88:71. Ogromnym pozytywem jest występ Ike Nwamu, który zdobył aż 28 punktów. Już w piątek kolejne trudne zadanie, do Łańcuta przyjedzie Start Lublin